Overzicht exposanten 2014


Op TuinIdee 2014 hielpen veel kwekers, fabrikanten, importeurs, hoveniers en speciaalzaken graag om de droomtuin van bezoekers waar te maken en er daarna vooral dagelijks van te genieten. Op TuinIdee 2014 waren dan ook alle ingrediënten voor een prinsheerlijk buitenleven aanwezig waaronder de mooiste, nieuwste en meest bijzondere producten en planten. 

Bekende tuinspecialisten informeerden de bezoekers over planten, stijlen, kleuren en trends. Ook gaven vakmensen demonstraties zoals over tuinaanleg.

Het overzicht van exposanten is op alfabet gerangschikt en u kunt ook zoeken per productcategorie.

Laatst bijgewerkt: 19 februari 2014
 
Vanaf eind december vindt u hier de deelnemerslijst van TuinIdee 2015.
Bedrijfsnaam Web Telefoon Stand
24-SUN www.24-sun.com +31 857325950 788
AA kunstgras www.aakunstgras.nl +31 735183484 791
Aardbeienacademie www.aardbeienacademie.nl +31 499573833 705
Aardbeiplantje.nl www.aardbeiplantje.nl +31 0527202599 531
Agapanthus by Piet Panthus www.agapanthus.nl +31 252525830 652
Allerari B.V. www.nlgreenlabel.nl +31 881001800 401
Anne Laansma Ontwerpburo voor Tuinen www.annelaansmatuinen.nl +31 411602001 580
Arie Tuinarchitectuur www.arietuinarchitectuur.nl +31 208464221 244
ARTIMPRESA www.artimpresa.nl +31 402484647 593
Artisan Decoratieven www.artisandecoratieven.nl +31 486463130 205
Arundo Reed www.arundoreed.nl +31 648404944 564
Atelier Annemarie Schilderes n.v.t. +31 647659770 736
Atelier Wiebe van der Zee www.wiebevanderzee.com +31 515416604 523
Autarkia www.autarkia.nl +31 486463130 205
Avantgarden Hoveniers www.avantgarden.nl +31 306571144 314
B&B Design Outdoor www.eftrade.nl +31 738505984 733
Bakker Hillegom www.bakker-hillegom.nl n.v.t. 552
Bakpaal www.bakpaal.nl +31 402530067 322
Baltus Bloembollen www.bloembollen.com +31 53931207 376 & 334
Baron's Barbecue Business www.baron-bbq-business.com + 31 655886129 331
Beest.nl www.beest.nl +31 499462920 364
Biggelaar Sierbestrating Tuinaanleg, Steenkorven en Kunstgras www.bsbestrating.nl +31 652693130 640
Blokhutpakker www.blokhutpakker.nl +31 186655990 266
Blokhutvillage www.blokhutvillage.nl +31 186655990 266
BoerenBond Retail BV www.deboerenbond.nl +31 318432630 576
Boomkwekerij Bloemendaal www.vormsnoei.nl +31 499577895 530
Boomkwekerij De Vossenberg www.leibomen.nl +31 613713525 696
Boomkwekerij en Groenbedrijf De Fruittuin www.defruittuin.com +31 113342944 601
Boomkwekerij Meijs www.meijsbomen.nl +31 412451948 782
Bosch Beregening www.boschberegening.nl +31 486411481 623
Branchevereniging VHG www.vhg.org +31 306595652 781
Bubbelkoning www.bubbelkoning.nl +31 407074549 362
By Denis & Daphne www.bydnd.nl +31 553010692 620
Cindaim www.cindaim.nl +31 251232881 636
Coast Spas Benelux www.coastspas-nl.com +31 735443088 234
Compass Ceramic Pools Nederland www.compasspoolsbenelux.nl +31 738507545 234
Composietvlonderplanken.nl www.composietvlonderplanken.nl +31 183629788 335
Cruydt-Hoeck www.cruydthoeck.nl +31 516441144 408 B
DCM Nederland www.dcm-info.nl +31 714018844 522
De Ambachtelijke Worstmaker n.v.t. +31 765602569 112
De Buitenkamer www.debuitenkamer.info +31 486475259 215
De Kastaan www.dekastaan.nl +31 654977281 701
De Olijfgaard www.deolijfgaard.nl +31 578692097 603
DE PORTUGEES www.deportugees-webshop.nl +31 628797848 126
De Tuinheeren www.detuinheeren.nl +31 180527783 694
De Wit www.dewit.eu +31 594659016 303
Depunti www.softtub.com +31 652844808 796
D'Ouwe Steen BV www.ouwesteen.nl +31 334565835 410
Du Bois Sierbestrating www.du-bois.nl +31 765973201 410
Dutch Garden World www.dutchgardenworld.com + 31 252240050 745
Dutch outdoor www.dutchoutdoor.nl +31 620535752 784
Duurzametuin.nl www.deduurzametuin.nl +31 182618455 408 A
Easylawn - TigerTurf www.easylawn.nl +31 652335844 371
easy-plant.com www.kedi.nl +31 252526203 730
Ebben Exclusief www.ebbenexclusief.nl +31 485 319753 234
Ecodome www.ecodomebv.nl n.v.t. 595
Ecogrill Benelux www.ecogrill100.nl +31 252755850 412 A
Ecolan www.ecolan.nl +31 383393388 402
Eikentuinhuis.nl www.eikentuinhuis.nl +31 497381795 634
Eikenvallei www.eikenvallei.nl +31 652619078 596
Ergo Gardening Tools BV www.goldengark.nl +31 418551010 288
Esgrado www.esgrado.nl +31 622789903 752
Evermes B.V. www.evermes.nl +31 418514747 296
F&C Tuinmeubelen www.fc-tuinmeubelen.nl +31 297241917 680 & 690 & 692
Feel Good Garden www.lipsgroen.nl +31 412612713 562
Fijen www.fijenbv.nl +31 416759401 403
Florissant Tuinen BV www.florissanttuinen.nl +31 162470091 542
Fonteyn Spas Europe www.fonteyn.nl +31 577456040 236
Galerie Sous-Terre www.galerie-sous-terre.nl +31 412482159 352
Garden Games www.gardengames.nl + 31 735470763 332
Garden Tours www.gardentours.nl +31 880071300 585
Gardena www.gardena.nl n.v.t. 734
Gedroogd fruit www.mijngedroogdfruit.nl n.v.t. 114
Geplant-en-klaar! www.gepant-en-klaar.nl +31 641024114 702
Green Art Production n.v.t. +31 623903209 520
Green Your Day www.greenyourday.nl n.v.t. 292
Greenwall B.V. www.greenwall.nl +31 593543018 404
Groei & Bloei www.groei.nl +31 793681215 635
Groeneveld Tuinontwerp & Beplantingadvies www.groeneveldtuinontwerp.nl +31 263613125 306
Gummil B.V. www.gummil.nl +31 657939973 561
H&S Betonwaren B.V. www.hsbeton.nl +31 492521578 534
H. Kroes Dakgootbescherming www.hkroesdakgootbescherming.nl +31 487595191 536
Handelsonderneming Swanenberg www.swanenberg.nu +31 735213715 760
Happy Cocooning BV www.happycocooning.com +31 161750270 690
Harold de Bie siersteencreaties www.harolddebie.nl +31 653220174 662
Harrie's Handelshuis www.drijfkaarsje.nl +31 653610501 392
Hendrik Jan www.hendrikjan.nl +31 558447000 572
Henny's Home n.v.t. +31 348564433 122
Herman Geers Dwerg en Miniatuurplanten www.hgeers.nl +31 172230404 624
Het Nieuwe Tuinbeleven www.hetnieuwetuinbeleven.nl +31 651209734 226
Het Tuinburo www.tuinburo.nl +31 341683904 502
HKA Consultancy - Pool Consult n.v.t. +31 620383343 743
HOLLANDIA Groengroep v.o.f. www.hollandiagroengroep.nl +31 411633104 625
HOLLANDIA Hout www.hollandiahout.nl +31 411633104 625
Hörmann Nederland BV www.hormann.nl +31 342429400 675
Hostafan n.v.t. +31 626216835 123 & 125 & 127
Houtenveranda.nl www.houtenveranda.nl +31 488483522 564
Hovenier & Boomkwekerij R. Kerkhofs www.kerkhofs-best.nl +31 617850628 772
Hoveniersbedrijf H.J. ten Ham www.tenhamhovenier.nl +31 418582401 682
Hoveniersbedrijf Martin Buijtels www.martinbuijtels.com +31 652047346 340
Hoveniersbedrijf Maul www.houtenveranda.nl +31 0488483522 564
Hoveniersbedrijf Nymphaea BV www.nymphaea-tuinen.nl +31 346281039 276
Hoveniersbedrijf Van Amelsfoort www.hoveniervanamelsfoort.nl +31 135346023 639
Hoveniersbedrijf van der Hulst www.hulsthovenier.nl +31 408486889 373
Hoveniersbedrijf/Tuincentrum Sjef Oerlemans BV www.sjefoerlemans.nl +31 135346298 246
Huiden en Vachten de Groot www.huidenenvachten.nl +31 628574553 596
Husqvarna Nederland BV www.husqvarna.nl +31 365210000 734
Ilex Select www.ilexselect.com +31 622805052 642
In Garden www.in-garden.nl +31 365240618 790
In-lite design b.v. www.in-lite.com +31 184688760 407
Insight Out www.insight-outgardens.com +32 486237172 789
Izobé Buitenleven www.izobe.nl +31 654208670 235
J. Versteegh Hoveniersbedrijf www.jversteegh-hoveniersbedrijf.nl +31 623623510 630
K en N gemengde kruiden www.kenngemengdekruiden.nl +31 243771235 643
KRACHT3 groenarchitectuur www.kracht3.nl +31 162520739 344
Kruidje roer me niet www.kruidjeroermenietshop.nl +31 787850019 120
Kwekerij Inverbo Boskoop n.v.t. +32 93559774 130
Kwekerij Jos Verdaasdonk www.kwekerijjosverdaasdonk.nl +31 168452519 621
La Nougaterie www.lanougaterie.nl +31 617629977 140
Landleven www.landleven.nl +31 314349120 262
Led-e-Lux Supply B.V. www.ledelux.nl +31 492667576 304
LEENEN Steengoed b.v. www.leenensteengoed.nl +31 493490603 410
Lignum Houtbouw B.V. www.lignumhoutbouw.nl +31 852240024 793
Linroi International www.chinesegroenethee.nl +31 624702570 742
Lips metaal www.lipsmetaal.nl +31 653141737 301
Loungies www.loungies.nl +31 653870702 230
Love Super Food www.lovesuperfood.com n.v.t. 743
LuxxOut BV www.luxxout.com +31 342490699 506
Mark Oonk Beeldendkunstenaar www.markoonk.nl +31 623255335 577
Markant zonwering, rolluiken & buitenleven www.markantzonwering.nl +31 736419734 541
Martijn Rekkers Totale Groenzorg www.martijnrekkerstuinen.nl +31 41634467 660
Mason Mini Gardens www.masonminigardens.nl +31 499577199 602
Matratex www.matratex.com +32 92267673 723
MBI BV, Kampen www.mbi.nl +31 413349400 410
Michel Verhoeven Tuinen www.michelverhoeven.nl +31 135052618 346
MiniTree.nl www.minitree.nl +31 46600012 560
Miroshaki www.miroshaki.nl n.v.t. 573
Moestuinwebshop.nl www.moestuinwebshop.nl +31 619844212 110 &111
Molle Kozijnen www.molle.nl +31 412636673 316
Mooie Vogels www.mooievogels.nl +31 172614652 115
Morsink Buitenleven www.morsink-groep.nl +31 541 552540 724
N Smulders Prefab Beton n.v.t. +31 81931218 604
Nationale Beroepenwedstrijd n.v.t. n.v.t. 781
Naturaplanten www.naturaplants.nl +31 765973074 412 C
Natuurmonumenten www.streetwiseeventpromotions.nl +31 644993079 290
Ned Bijenhoudersvereniging www.bijenhouders.nl +31 765219676 116
Nederlandse Ikebana Vereniging www.ikebana-info.nl +31 334562674 135
Nederlandse Kring van Fuchsiavrienden www.nkvf.nl +31 411631591 113
Nesling BV www.nesling.nl +31 182367823 659
Nidaplast www.nidagravel.eu +32 470925129 646
NJOJ Dutch Design VOF www.njoj.nl +31 736843258 412 D
NL Green Label www.nlgreenlabel.nl +31 881001800 409
NL Green Label Professionals http://www.nlgreenlabel.nl/nl-professional/ +31 881001800 405
Novoferm Nederland B.V. www.novoferm.nl +31 546580680 278
Oasegroen www.oasegroen.nl +31 735993724 412 B
Oranjerievereniging "De Kuipplant" www.dekuipplant.nl +31 736499080 133 & 131
Orchideeën Kring Noord-oost Brabant www.orchidee-brabant.nl +31 499373816 134
P. Bakx Montage www.dakpanplaatmontage.nl +31 135141725 792
P.D. De Kimpe & T. Groenewegen V.O.F. n.v.t. +31 638362874 535
Pacific Wellnes www.pacificwellness.nl +31 246419666 260
Pallhuber GmbH & Co. KG www.pallhuber.de +49 67042011268 645
Palma Verde Exoten www.palmaverde.nl +31 644201389 566
PC Kunststofdesign www.pckunststofdesign.nl +31 183449835 790
Peacock Garden Supports BV www.peacock.nl +31 499574080 602
Plan10 Tuindesign www.plan10.nl +31 629078243 264
Primo Grills and smokers Nederland www.primogrillsandsmokers.nl +31 655886129 331
Prozon Nederland BV www.prozon.nl +31 402623400 370
R & R Wijnen www.rr-wijnen.nl +31 735218189 521
Randijk Bamboe en Hoveniers www.bamboe.nl +31 334320501 657
ReduTools n.v.t. +31 653740502 591
Reijrink-Heijmans Landschapinrichting www.landschappelijketuinen.nl +31 622575716 348
Riedéna www.riedena.nl +31 62112760 204
Robomow www.robomow.nl +31 488455050 654
Robotmaaier.com www.robotmaaier.com +31 613143346 330
Romeo Sommers www.greenyourday.nl n.v.t. 292
S&G Tuintotaal www.tuintotaal.nl +31 735514251 342
Sakura Tuin www.sakuratuin.nl +31 612889879 750
Sauna 4 You www.sauna4you.nl +31 535729292 720
Saunakoning www.saunakoning.nl +31 407074549 240
Schäffer Tuinhuizen www.schaffertuinhuizen.nl +31 416333691 588 & 403
Schuttingposter.nl www.schuttingposter.nl +31 416530562 308
Segeren Smeedwerk VOF www.segerensmeedwerk.nl +31 499425065 390
Slack www.slackeurope.com +31 653870702 230
Sluis Garden www.sluisgarden.nl +31 228326381 794
Smaakgeheimen www.smaakgeheimen.nl +31497336278 124
Softub www.softub.com +31 652844808 796
Spa & zo www.spaenzo.nl +31 736897702 305
Stampei-wonen www.stampei-wonen.nl +31 622222619 638
Steengoedkado www.steengoedkado.com +31 735494453 548
Steenkracht.com www.steenkracht.com +31 735480354 548
Stonebase B.V. www.stonebase.nl +31 735213715 760
Stoop Tuinen www.stooptuinen.nl +31 402831004 360
STRAK DESIGN www.strak.nl +31 548366922 381
Studio Immagine & Design n.v.t. +31 104584801 756
Sunlighten www.softtub.com +31 652844808 796
Suzip - ontwerp www.suzip.nl +31 618769288 746
Teakwood House www.terrazzobaden.nl +31 653855504 741
Tegelgroep Nederland www.tegelgroep.nl +31 488470600 650
Telegraaf Media Groep www.telegraaf.nl n.v.t. 594
Tereco Hekwerken en toegangscontrole www.tereco.nl +31 765984521 333
Teun Tuinposters www.teunstuinposters.nl +31 299413497 766
The King's Elephant www.thekingselephant.com +31 111451270 378
Top Rhododendrons www.toprhododendrons.nl +31 620297849 578
TPK Media Partners www.tpk-media.nl n.v.t. 413
Tuinexpress.nl www.tuinexpress.nl +31 649955890 532
Tuingeluk www.tuingeluk.info + 31 135903692 582
Tuinglas www.tuinglas.nl +31 645310852 214
Tuinwinkel A. v.d. Elzen www.tuinwinkelvinkel.nl +31 735321293 590
Uitgeverij De Tuin www.tijdschriftdetuin.nl +31 651685091 574
V&S Authentiek Bouwen www.authentiekbouwen.nl +31 413280004 311
Van Amstel-Ruisendaal groencombinatie BV www.groencombinatie.nl +31 356943269 244
Van de Lockant Kunstgras n.v.t +31 485330477 586
Van Donzel Best www.vandonzelbest.nl +31 499395312 501
Van Eyck Shutters www.vaneyckshutters.com +31 495499858 644
Van Kooten Tuin en Buiten Leven B.V. www.blokhutvillage.nl +31 186655990 266
Van Leersum Mode www.vanleersummode.nl +31 651335802 737
Van Liempt Helleborus www.vanliempthelleborus.com +31 653550655 583
Van Schadewijk Hoveniers www.schadewijkhoveniers.nl +31 618187649 623
Van Sleeuwen Hoveniers BV www.vansleeuwenhoveniers.nl +31 413366938 242
Van Vliet Kastanjehout www.kastanjehout.nl +31 343454400 670
Velt www.velt-nederland.nl +31 402854467 121
Veranda Boulevard www.verandaspecialist.nl +31 492525935 656
Verandaservice www.verandaservice.nl +31 48424810 605
Verandavillage www.verandavillage.nl +31 186655990 266
Verola www.verola.nl +31 650610049 324
Versteden Veranda's www.boerenhout.com +31 624280231 706
Vijvercentrum Ekkersrijt www.vijvercentrumekkersrijt.nl +31 499462920 364
Vink Delicatessen n.v.t. +31 643114052 132
Volierebouw Nederland www.volierebouw.com +31 307370146 704
vtwonen buitentegels www.vtwonenbuitentegels.nl +31 621543443 650
Wellicht Buitenverlichting www.wellicht.com +31 105902800 206
Weltevree Experience B.V. www.weltevree.nl +31 264428334 533
Wienerberger www.wienerberger.nl +31 881185100 406
Woodexpert www.woodexpert.nl +31 547380975 570
www.bakker-hillegom.nl www.bakker-hillegom.nl +31 252438333 552
www.gewe.com www.gewe.com n.v.t. 201
www.leukzwembad.eu www.leukzwembad.eu +31 610051255 504
www.sakuraimport.nl www.sakuraimport.nl +31 650479708 740
Zwarthout www.zwarthout.com +31 621294727 286